Kontaktujte nás
+420 604 375 303

Apartmán Nortico uzavřen

 

UZAVŘENÍ APARTMÁNU 

Upozorňujeme, že apartmán je do odvolání uzavřen. Do odvolání nepřijímáme žádné nové pobyty. 

Nabízíme vám slunný apartmán v prvním patře prvorepublikové vily. Byt najdete v klidné části města Nový Bor – Arnultovice. Přímo vedle domu je křižovatka turistických a cyklistických tras a dětské hřiště (mapy.cz). Do přírody to je 5 minut chůze, do centra 10-15 minut. Byt je možné využít ke služebním cestám i jako výchozí místo pro vaše výlety do Lužických a Žitavských hor a Českého Švýcarska nebo pro poznávání bohaté sklářské tradice na Novoborsku.

V bytě se nachází jeden velký pokoj sloužící jako ložnice i obývák, dále plně vybavená prostorná kuchyň s velkým jídelním stolem, koupelna, WC, chodba a předsíň. K apartmánu náleží také kolárna a část zahrady s venkovním posezením. V kolárně je možnost uschovat až 4 kola. Během pobytu můžete využít venkovní gril. Parkování pro max. 2 auta se nachází v oplocené zahradě. V apartmánu se nacházejí dvě dvoulůžka (manželská postel a rozkládací gauč), maximální kapacita je 4 osoby.

Jsme znalci blízkého okolí. Poradíme vám s výlety v Lužických horách a Českém Švýcarsku. Doporučíme sportovní aktivity uvnitř i venku, kulturní tipy nebo pomůžeme s  návštěvou místních skláren či pivovarů. K dispozici vám jsou mapy, knihy, průvodci a řada propagačních materiálů z okolí. Během pobytu můžete využít výlety s průvodcem, které poskytuje majitel Honza Šmíd. Našim hostům zajistíme půjčení sportovního vybavení u našich partnerů (kola, koloběžky, běžky, sněžnice, lodě, feratové sety apod.). S vaším požadavkem nás kontaktujte s dostatečným předstihem.Průvodcovské služby si rezervujte včas na tel.: 604 375 303 nebo emailu honza@email.cz.

Ceník: 

Hlavní sezóna – květen – září:

základní cena pro 1-2 osoby: 1300 Kč/noc

3 osoby: 1450 Kč/noc

4 osoby: 1.600 Kč/noc

 

Vedlejší sezóna – říjen – duben: 

základní cena pro 1-2 osoby: 1100 Kč/noc

3 osoby: 1200 Kč/noc

4 osoby: 1.300 Kč/noc

 

Jednorázový poplatek za závěrečný úklid: 500 Kč/pobyt

Poplatek za psa: 150 Kč/noc

Snídaně ani polopenze neposkytujeme.

Slevy:

10%  na pobyty na 8 a více dnů

20% na pobyty na 22 a více dnů

Obsazenost apartmánu můžete ověřit na tel.: 604 375 303.

Závaznou rezervaci vašeho pobytu prosím proveďte prostřednictvím emailu na honza@nortico.cz. Následně vám budou zaslány instrukce k platbě 50% zálohy bankovním převodem. Rezervace je platná až po zaplacení 50% zálohy z ceny pobytu.

Storno podmínky: Zálohu 50% vracíme v plné výši v případě zrušení pobytu min. 14 dnů před nástupem na ubytování.

Před příjezdem si prosím pozorně přečtěte manuál pro ubytované v apartmánu Nortico. Těšíme se na vaši návštěvu.