Kontaktujte nás
+420 604 375 303

Apartmán Nortico

UZAVŘENÍ APARTMÁNU DO 31.5.2019

Upozorňujeme, že apartmán je uzavřen od listopadu 2018 do května 2019. Opětovné otevření bude od 1.6.2019. Objednávky na letní sezónu přijímáme průběžně. 

Nabízíme vám slunný apartmán v prvním patře prvorepublikové vily. Byt najdete v klidné části města Nový Bor – Arnultovice. Přímo vedle domu je křižovatka turistických a cyklistických tras a dětské hřiště (mapy.cz). Do přírody to je 5 minut chůze, do centra 10-15 minut. Byt je možné využít ke služebním cestám i jako výchozí místo pro vaše výlety do Lužických a Žitavských hor a Českého Švýcarska nebo pro poznávání bohaté sklářské tradice na Novoborsku.

V bytě se nachází jeden velký pokoj sloužící jako ložnice i obývák, dále plně vybavená prostorná kuchyň s velkým jídelním stolem, koupelna, WC, chodba a předsíň. K apartmánu náleží také kolárna a část zahrady s venkovním posezením. V kolárně je možnost uschovat až 4 kola. Během pobytu můžete využít venkovní gril. Parkování pro max. 2 auta se nachází v oplocené zahradě. V apartmánu se nacházejí dvě dvoulůžka (manželská postel a rozkládací gauč), maximální kapacita je 4 osoby.

Jsme znalci blízkého okolí. Poradíme vám s výlety v Lužických horách a Českém Švýcarsku. Doporučíme sportovní aktivity uvnitř i venku, kulturní tipy nebo pomůžeme s  návštěvou místních skláren či pivovarů. K dispozici vám jsou mapy, knihy, průvodci a řada propagačních materiálů z okolí. Během pobytu můžete využít výlety s průvodcem, které poskytuje majitel Honza Šmíd. Našim hostům zajistíme půjčení sportovního vybavení u našich partnerů (kola, koloběžky, běžky, sněžnice, lodě, feratové sety apod.). S vaším požadavkem nás kontaktujte s dostatečným předstihem.Průvodcovské služby si rezervujte včas na tel.: 604 375 303 nebo emailu honza@email.cz.

Ceník: 

Hlavní sezóna – květen – září:

základní cena pro 1-2 osoby: 1300 Kč/noc

3 osoby: 1450 Kč/noc

4 osoby: 1.600 Kč/noc

 

Vedlejší sezóna – říjen – duben: 

základní cena pro 1-2 osoby: 1100 Kč/noc

3 osoby: 1200 Kč/noc

4 osoby: 1.300 Kč/noc

 

Jednorázový poplatek za závěrečný úklid: 500 Kč/pobyt

Poplatek za psa: 150 Kč/noc

Snídaně ani polopenze neposkytujeme.

Slevy:

10%  na pobyty na 8 a více dnů

20% na pobyty na 22 a více dnů

Obsazenost apartmánu můžete ověřit v kalendáři níže nebo na tel.: 604 375 303.

Závaznou rezervaci vašeho pobytu prosím proveďte prostřednictvím emailu na honza@nortico.cz. Následně vám budou zaslány instrukce k platbě 50% zálohy bankovním převodem. Rezervace je platná až po zaplacení 50% zálohy z ceny pobytu.

Storno podmínky: Zálohu 50% vracíme v plné výši v případě zrušení pobytu min. 14 dnů před nástupem na ubytování.

Před příjezdem si prosím pozorně přečtěte manuál pro ubytované v apartmánu Nortico. Těšíme se na vaši návštěvu.