Kontaktujte nás
+420 604 375 303

Kalendář akcí

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

1. Lužickohorský miniveletrh cestovního ruchu

Březen 12

200Kč – 500Kč

Srdečně vás zveme na 1. Lužickohorský miniveletrh a konference cestovního ruchu, který se koná v úterý 12.3. v Pivovaru Cvikov.

Pořadatelem je spolek DMO Lužické a Žitavské hory. Nortico je partnerem akce, podílíme se na přípravách programu a organizaci veletrhu. Mezi dalšími partnery jsou Liberecký kraj, město Cvikov, agentura CzechTourism a pivovar Cvikov. Konferenci moderuje Honza Šmíd.

Hlavním cílem akce je propojení subjektů působících v cestovním ruchu na území Lužických hor, navázání kontaktů, výměna zkušeností a informací mezi aktéry působících v regionu Lužických hor.

Kromě zajímavých přednášek zde dostanou prostor i subjekty působící v cestovním ruchu v bloku krátkých prezentací. Dále bude možné formou stánku prezentovat svůj produkt či subjekt. Působíte-li v cestovním ruchu na území Lužických hor a přilehlém okolí, neváhejte s návštěvou veletrhu, který je první akcí svého druhu v našem regionu.

Akce je určena především subjektům působícím v cestovním ruchu, zástupcům místních samospráv, pracovníkům informačních center a zástupcům médií.

Přihlašujte se do 5.3. přes registrační formulář na  Další informace najdete na webu www.luzihory.cz i a na facebooku

Podrobnosti

Datum:
Březen 12
Cena:
200Kč – 500Kč
Webová stránka:
http://www.luzihory.cz/dr-cs/26327-.html

Pořadatel

DMO Lužické a Žitavské hory
Webová stránka:
www.luzihory.cz/

Místo konání

Pivovar Cvikov
Pivovarská 405
Cvikov,
+ Google Mapa